Září 2010

Justin a Miley -video

23. září 2010 v 15:02 | ♥KrisTýn@♥ |  !...Aktual...!

Justin Bieber vystoupil s Miley Cyrus!

22. září 2010 v 18:43 | ♥KrisTýn@♥ |  !...Aktual...!


Zdroj: Profimedia.cz

Kvůli nemoci musel kanadský zpěvák zrušit nedělní koncert! V úterý ale zklamaným fanouškům všechno vynahradil...
Justina (16) o víkendu skolilo nepříjemné nachlazení a musel tak odvolat již dlouho dopředu domluvenou show v New Yorku. Naštěstí ale jeho nemoc netrvala dlouho a fanoušci mohli svého idola přivítat na pódiu v úterý!

A čekalo je obrovské překvapení. Spolu s Justinem totiž na koncertě zazpívala například Miley Cyrus, Usher, Ludacris, Boyz II Men nebo Sean Kingston. Důvod? Záběry z tohoto vystoupení se objeví v Justinově životopisném 3D filmu, který v těchto dnech natáčí.

Show to byla opravdu velkolepá. Když se Miley objevila na scéně, aby s Justinem zazpívala jeho hit Overboard, nicnetušící publikum málem explodovalo nadšením.

"Přestože Miley a Justin se na pódiu téměř nedotýkali, bylo zcela jasné, jak to mezi nimi jiskří," popsala jedna divačka s tím, že z Justina během celého večera doslova sršela energie.

"Tohle byl pro mne historický okamžik," napsal ještě večer po koncertě Justin na svůj twitter a pokračoval: "Já, Miley Cyrus, Usher a všechny ty ostatní stars jsme zpívali před vyprodanou halou! Fakt jsem si to užil. Dík všem!"
foto:zde

Jesse McCartney spolupracuje na dalším albu JB

20. září 2010 v 21:21 | ♥KrisTýn@♥ |  !...Aktual...!
Jesse McCartney se bude možná podílet na dalším albu Justina!
Jesse: "Justin je opravdu pěkný chlap. Vlastně jsem psal písně pro něj pro jeho další CD."

Mě by se to líbilo :))
by: www.justinbieber.blog.cz